KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13845053
nr 1384 5053
1800-tal, Bottomley, Signerad. Olja på duk, 40x55, yttermått inklusive ram: 65x80 cm
Kondition: slitage, skador, ramskador
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:05:04
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr